Privacy policy

1. GENERAL PROVISIONS

UAB „Structus“ nurodo, kad bendrovės valdoma internetinė svetainė structus.lt veikia pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas taisykles ir sąlygas. Taip pat UAB „Structus“ informuoja, kad ši Privatumo politika reglamentuoja ir kliento asmens duomenų kaupimą bei tvarkymą, tų duomenų naudojimo tikslus ir kaupimo priemones, internetinėje svetainėje structus.lt esančios informacijos publikavimo taisykles bei galimus paslaugų teikimo apribojimus.

2. CUSTOMER RIGHTS AND OBLIGATIONS

Klientas, naudodamasis UAB „Structus“ teikiamomis paslaugomis, pildydamas automatinę užklausos formą ar kokiu kitu būdu pateikdamas paslaugos teikėjui bet kokius savo asmens duomenis bei naršydamas internetinėje svetainėje structus.lt, sutinka, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos nuostatas ir nurodo, kad yra su jomis susipažinęs. Kilus klausimams ar neaiškumams, klientas visada turi teisę kreiptis į paslaugos teikėją, o pastarasis įsipareigoja jam suteikti išsamią informaciją.

3. PUBLICATION OF INFORMATION ON THE WEBSITE

UAB „Structus“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu keisti, atnaujinti ar visiškai pašalinti internetinėje svetainėje structus.lt esančią informaciją.

4. CUSTOMER PERSONAL DATA PROCESSING RULES

UAB „Structus“ nurodo, kad vykdo kai kurių kliento asmens duomenų kaupimą ir tvarkymą, tačiau įsipareigoja turimus duomenis naudoti tik paslaugų teikimo ar teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais (atsakydama į užklausas, teikdama pasiūlymus ar informaciją apie teikiamų paslaugų pasikeitimus, išrašydama sąskaitas, analizuodama klientų srautus ir jų poreikius bei kt.) Taip pat UAB „Structus“ įsipareigoja turimų kliento asmens duomenų neatskleisti su paslaugos teikimu nesusijusiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai priešingai elgtis verčia įstatymas.

5. MEASURES FOR MANAGING CUSTOMER'S PERSONAL DATA

UAB „Structus“ kaupia ir tvarko tuos kliento asmens duomenis, kuriuos klientas nurodo siųsdamas užklausą ar kokiu kitu būdu susisiekdamas su paslaugos teikėju. Klientų srauto analizė atliekama į klientų įrenginius, kuriais naršoma internetinėje svetainėje structus.lt, diegiant slapukus.

6. POSSIBLE RESTRICTIONS ON THE PROVISION OF SERVICES

UAB „Structus“ nurodo, kad klientui atsisakius laikytis Privatumo politikoje nurodytų taisyklių ar nesutinkant dėl jų taikymo, paslaugos teikėjas pasilieka teisę sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą. Taip pat šie apribojimai gali būti taikomi kilus įtarimams dėl pateiktų kliento asmens duomenų tikrumo ar klientui nevykdant įsipareigojimų.

7. WHAT ARE COOKIES AND WHAT ARE THEY USED FOR?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile. Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. UAB „Structus” svetainėje slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, įsiminti atliktus veiksmus, pateikti Jums aktualiausią informaciją, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.
Atidarydami structus.lt svetainę ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje. Pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukai pagerina svetainės funkcionalumą, taip pat be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios tinklapio funkcijos.

8. FINAL PROVISIONS

Continued use of the Website Services constitutes compliance with this Privacy Policy.
We reserve the right to change the Privacy Policy in whole or in part and post it on the Website. All disagreements and disputes shall be settled in good faith. If no agreement is reached, disputes shall be settled in accordance with the laws of the Republic of Lithuania.